Kdo nejvíce poškodil, poškozuje ČR?
Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou za 24 hodin. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.hlas

vyklízení bytů Praha

Vyklízení bytů: Máte v domácnosti starý nábytek nebo jiný majetek, který už nechcete a potřebujete se ho nějak zbavit? My se o to rádi postaráme rychle, efektivně a za výhodnou cenu. Nabízíme vám profesionální a spolehlivé vyklizení bytů v Bratislavě a blízkém okolí (i rodinných domů). Součástí služby vyklízení bytů a rodinných domů je samozřejmě i následná likvidace nákladu, která je také v naší režií.

Nelamte si více hlavu nad tím, jak se starého a nepotřebného majetku zbavit. Nechte to na nás. Se stahováním a vyklízením bytů v (a rodinných domů) máme bohaté zkušenosti a zároveň máme všechny potřebné pomůcky a vybavení na to, aby nedošlo ke komplikacím. Dopřejte si komfort našich služeb a my vám garantujeme, že nebudete litovat.

Kromě vyklízení bytů a rodinných domů vám nabízíme i vyklizení dalších druhů prostorů (firem a kanceláří, garáži, skladů atd.). Zároveň si určitě prohlédněte i naše doplňkové služby, které se se stahováním a vyklízením spojují.

Vyklízení Praha

Více o nás viz odkaz: vyklízení Praha

 

 

 

Vaše komentáře facebook

Poslední komentáře

 • Kontakt

  Adminka 03.01.2018 17:38
  ok, VH doplněn, díky
   
 • Kontakt

  Zkoumal 02.01.2018 16:09
  Chybí mně tam Václav Havel

Absolutuní škůdce