Kdo nejvíce poškodil, poškozuje ČR?
Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou za 24 hodin. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.hlas

Světelné reklamy

Světelné reklamy:

Měření fluorescenčního toku UV zářením bez fluorescence světelné reklamy je důležité. Se zlepšením UV LED v posledních dvou letech se zvýšil počet možných aplikací a měření výkonu se stalo důležitějším.

Měření sálavého toku je ohroženo fluorescencí měřícího zařízení, jmenovitě integrujících koulí. Tento článek pojednává o vhodnějším kulovém materiálu a jeho zvláštnostech, aby bylo možné provádět spektrální měření toku záření s nejnižší možnou nejistotou měření.

Světelné reklamy

Zpráva o post show je funkcí posledního vydání roku profesionálního recenzování LED světelné reklamy. Zpráva poskytuje přehled o události pro všechny, kteří se nemohli zúčastnit. Je to také příležitost identifikovat nastávající a mizející trendy, aktuální témata, nové technologie a přístupy.

Zajímavé diskusní panely a účast slavných designérů osvětlení zaručují vzrušující cestu během tří dnů akce. Reklamy na produkty získají maximální dopad, když jsou umístěny s odpovídajícím redakčním tématem! Výše uvedená redakční témata jsou speciální rysy široké škály témat ovlivňujících průmysl LED.

Vaše komentáře facebook

Poslední komentáře

 • Kontakt

  Adminka 03.01.2018 17:38
  ok, VH doplněn, díky
   
 • Kontakt

  Zkoumal 02.01.2018 16:09
  Chybí mně tam Václav Havel

Absolutuní škůdce